Studieochtend Zicht op ontwikkeling

29 oktober 2018

9:00-12:00 uur
Bestuurskantoor (Albatros 1, Nieuwegein)

Onze leerlingen zijn onze toekomst. Zij worden iedere dag aan ons toevertrouwd, in de veronderstelling dat wij het beste uit ze zullen halen. Iedere leerling is anders en daar moeten wij op in kunnen spelen. We houden bij wie ze zijn, wat ze kunnen en wat ze nog moeten leren.

Alles wat relevant is, staat in ons administratiesysteem. Dit zorgt er voor dat we een beeld hebben van waar de leerlingen zich nu bevinden en wat ze nodig hebben. Het lezen van deze gegevens en daarop het aanbod afstemmen, is een mooie uitdaging.

Wat leer je

In de eerste studieochtend van dit schooljaar zoomen we samen met Bert van de Mel en Stien Meerkerk in op de data die Parnassys, Pravoo of KIJK ons kunnen bieden, wat we er mee kunnen doen en vooral wat de leerling en de leerkracht hier aan hebben.

Het is de eerste van drie studieochtenden. In dit schooljaar scherpen wij onze blik ten aanzien van de ontwikkeling van de leerlingen, zodat we deze om kunnen zetten in didactisch handelen dat de kinderen maximaal vooruit helpt.

Kies hieronder in welke groep je werkt voor het programma van en het huiswerk voor deze studiedag.